( ! ) Notice: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' in E:\www\mab.gmajnica.si\index.php on line 1
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.02041054400{main}( )...\index.php:0
MABlog » Strani

Arhiv za 'Strani' kategorijo

POPOTOVANJE OD MEXICO CITYJA DO SAN FRANCISCA

Thursday, 24 May 2007

Parajumpers Jacka Kodiak je -od-mexica-cityja-do-san-francisca/”>┬áNOVA STRAN POTOPISNEGA PREDAVANJA

RAZISKOVANJE KUBE

Wednesday, 23 May 2007

je -kube/”>┬áNOVA STRAN POTOPISNEGA PREDAVANJA Potopisno predavanje prikazuje raziskovanje celotnega Kubanskega otoka z avtomobilom. Dva kolega sva se v lastni re┼żiji odpravila na zamimivi Karibski otok Kubo. Dr┼żava je ┼íe vedno v rokah komunisti─Źnega voditelja Fidel Kastra Golden Goose Deluxe Brand Sale in prav zato je nekaj posebnega. V predavnju je najprej prikazano glavno mesto […]

BLI┼ŻNJI VZHOD – JORDANIJA IN IZRAEL

Wednesday, 25 April 2007

Kontakt

Monday, 2 April 2007

Golden Goose Sneakers Outlet  Pišite na e-pošto: martin.mlakar[at]gmajnica.si  [at] zamenjajte z znakom @

VZPON NA MONTE ROSO

Thursday, 22 March 2007

Potopisno predavanje prikazuje vzpon na drugo najvi┼íje pogorje Alp – pogorje Monte Rose. ┼áest kolegov se nas je odpravilo jeseni 2007 v Alpe. In sicer na Italijansko-┼ávicarsko mejo, kjer se nahaja drugo najvi┼íje pogorje v Alpah – Monte Rosa. Vzpon je trajal tri dni. V prvem dnevu so najprej prispeli do ko─Źe Rifugio Gnifetti, ki […]

Gošavstvo

Monday, 19 March 2007

Golden Goose Superstar Sneakers Sale Nekaj zanimivih povezav Parajumper Svart na stran

Namizne igre

Sunday, 18 March 2007

– prodajalna namiznih iger – opisi in slike iger

SCL

Saturday, 17 March 2007

Ob─Źni zbori

Geodezija

Friday, 16 March 2007

Uprava: do stop do zemljiške knjige

Gorništvo

Thursday, 15 March 2007